tel çit
© Copyright 2009 - 2013 Adana Taş Market. All rights reserved.
HİZMETLERİMİZ
Yer Döşeme
Doğal olarak veya işleme yapılan çeşitli taşları çok değişik form ve şekillerde döşeyebiliyoruz. Eski Tunç, kumlama, doğal, alevle yakılmış ve mucartalı taş yüzeylerini döşemede kullanarak çok değerli mekanlar ortaya çıkarıyoruz...
Duvar Kaplama - Cephe Kaplama
Bir çok taş çeşidini dış duvar, iç duvar, bahçe duvarı üzerinde kaplama ve örgü olarak uyguluyoruz. Değişik taşları mekanik kaplama olarak uygulama deneyimimiz vardır.
Bahçe Düzenlemesi & Peyzaj
Türkiye'nin her yöresinden getirdiğimiz taşlar ile hayallerinizi behçenize taşıyoruz. Projeli veya projesiz bir çok değişik taş uygulaması yaparak, bahçe ve parkları görsel olarak zenginleştiriyoruz.
Duvar Yapımı
Doğal taşlarla (kesme veya doğal yapıdaki) yığma duvar örülmesi ve dekoratif şekil verilmesi, özel olarak geliştirdiğimiz bir daldır. Bu konuda'da diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bölgemizde sayısız eserlerimiz mevcuttur.
Metal Süpürgelik - Alınlık

Dekorus markasıyla ürettiğimiz metal süpürgelik, mutfak tezgahı alınlığı ve duvar bandı olarak kullanabileceğiniz ürünümüzü kendi sayfasından inceleyebilirsiniz.
Şömine
Doğal taşlarla yapılan şömine ve barbekü çeşitlerimiz mekanlarınıza zenginlik katacaktır. Tasarım, Rustik, Klasik ve Modern tarzdaki şömine modellerimizden size en uygununu hazırlamak için emrinizdeyiz.
yer döşeme
Yer döşeme maaliyeti fiyatı, duvar kaplama cephe kaplama maaliyeti fiyatı, bahçe düzenleme peyzaj maaliyeti fiyatı, duvar yapımı maaliyeti fiyatı, şömine maaliyeti fiyatı için 0322 239 85 87 nolu telefonu arayınız.
Ateş Tuğla - Kiremit - Döşemelik Taşlar - Cephe Kaplama Taşlar - Mermer
      Doğal Taştan Mezar ve Çeşme

Park ve Cami'lere şadırvan, meydan çeşmesi,
hayrat çeşmeler ve değişik mezar çeşitlerini
her tür doğal taştan yapmaktayız.
İç Dekorasyon      Taş Mutfak       Taş Banyo       Taş Aksesuarlar
Parke Taşı
Parke taşı ve kalın doğal taşlardan, eski antik usulünde, Arnavut kaldırımı tabir edilen döşemeyi kumla yapıyoruz. Bu tür parke taş döşemeleri, hem yüzyıllara meydan okumakta, hemde mekanlara değer katmaktadır.
parke taşı
RSS
Untitled
English
Türkçe